Amsterdam’daki En İyi Coffee Shoplar

Posted on Aug 24 2016 - 10:06am by Arzu

Amsterdam’da coffee shoplar yabancı madde satışının bir nebze de olsa serbest olduğu yerlerden birisidir. Hollanda’da uyuşturucu satışı yasaktır. Fakat hafif uyuşturucu ve ot kullanımı serbesttir. Eğer yaşınız 18’den küçükse bu tür yerlere girip ot ve uyuşturucu alamazsınız. Bu yüzden Amsterdam polisi sıkı bir şekilde çalışıyor. Amsterdam’ın en önemli özelliklerinden biriside insanların size sıcakkanlı olarak yaklaşmasıdır. Siz oraya bir turist olarak değil orada yaşayan birisi olarak gidiyorsunuz, sanki. Şehir hakkında öneriler almak ve uygun uçak bileti fırsatları için Amsterdam Uçak Bileti  ve Şehir Rehberi sizin için hazırlandı! Barney’s Coffeeshop; Aldığı ödüllerle Amsterdam’da en iyisi durumunda. Ürünlerin kaliteli oluşu, müşterileri buraya yoğunlaştırıyor. Burada sigara içmesini bilmeyen insanlar için güzel bir alet yapmışlar. Sigara içmeyi kolaylaştırıyor. Fiyatlarına gelecek olursak biraz tuzlu ama değer.

Grey Area; Amsterdam’ın Coffee shoplarından birisi olarak gösteriliyor. Burası ödülleriyle dolu bir mekân olup, Amerikan turistlerin akın, akın geldiği yerlerden birisidir. Takılmak için küçük bir olduğundan çıkıp takılmak için uygun yer.

Bulldog; Bulldog Amsterdam’da en iyiler arasında olmasa da, en iyiler seviyesine adım, adım yaklaşıyor. Burası bir şeyi satın almak için değil, takılmak için uygun yerlerden birisidir.

Hunter’s Bar Coffeeshop; Amsterdam’ın turistik ama kaliteli en eski yerlerinden birisidir. Takılmak için gidilebilir veya bir şey satın alıp yemek içinde uygun yerlerden birisidir. Çalışanları çok ilgilidir. Fiyatları çok tuzlu değildir.

The Greenhouse; Amsterdam’da en çok ödül alan mekânlarından birisidir. Satın alınması en çok istenilen yerlerden birisidir. Birçok ünlü bu yeri ziyaret etmişlerdir.

DampKring; Amsterdam’da en kaliteli ve en ucuz ürün yapan yerlerden birisidir. Her geçen gün ün kazanıyor.
De Rokerij; Bu mekâna bir şey satın almak için değil, takılmak için gidilmesi önerilir. Bu mekânda yabancı madde satışı yapılmaktadır. Bu mekâna girmeden önce iki kere düşünün.

Amnesia; Güneşli bir günde dışarıda oturup denizin keyfini çıkarmanız için en güzel yerlerden birisidir. İç dekorasyonu çok güzel olan yerlerden birisidir.

amsterdam

Her şey planlandı ve geriye sadece Atlasjet uçak bileti satın almak kaldı. Yetişkin bir kişi için tek gidiş, 238 dolar olarak belirlenmiş. Bence Hollânda gibi bir yere gidiyorsanız bu para hiçte çok sayılmaz. Bunun yanında isterseniz uçağınızın kalitesini de belirleyebilirsiniz. Örneğin A plus gibi bir uçak seçerseniz, fiyatınız artar fakat uçuş kalitenizden en yüksek verimi alırsınız.

Leave A Response